Podtynkowa Siatka Zbrojeniowa

Код товара: syatka

 

Siatka podtynkowa z włókna szklanego stosowana jest w systemach ociepleń budynków.

Produkt posiada szerokie zastosowanie i nadaje się do zbrojenia wypraw elewacyjnych w każdego typu budynkach, niezależnie od ich przeznaczenia czy wysokości. Siatka zwiększa wytrzymałość na rozciąganie warstwy masy klejowo-szpachlowej, która jest nakładana pod tynkiem. Siatka podtynkowa z włókna szklanego jest odpowiednio zaimpregnowana, dzięki czemu wykazuje się odpornością na żrące działanie substancji znajdujących się w farbach i tynkach.

 

OpisJed. miaryParametry
Szerokość
cm 100±1 lub 110±1
Wymiary oczek w świetle
mm (3.5 x 4.5) ±0.5
Masa powierzchniowa g/m² 145 (-3% / +5%)
Zawartość popiołu w temp. 625°C % 80±5

Siła zrywająca wzdłuż osnowy i wątku. Badania na próbkach przechowywanych 28 dni w:

- warunkach laboratoryjnych

- roztworze alkalicznym

N/mm

≥ 35

≥ 20 

Wydłużenie względne wzdłuż osnowy i wątku, przy sile zrywającej. Badanie na próbkach przechowywanych 28 dni w:

- warunkach laboratoryjnych

- roztworze alkalicznym

%

≤ 4.5

≤ 3.0

Ciepło spalania, wartość średnia MJ/kg 4.16±0.5%
us-coat building png8

US70 US-Klej Do Styropianu

Wysokiej jakości zaprawa do mocowania płyt styropianowych na podłożach mineralnych (np. beton, cegła, ceramika poryzowana, bloczki z betonu komórkowego, cegła silikatowa) jest szarą, wysokowartościową, wzbogaconą sztucznymi żywicami, fabrycznie mieszaną zaprawą klejową używaną w metodzie lekkiej mokrej. Służy również do wypełnienia ubytków na tych powierzchniach głębokością do 6 mm.

US75 US-Klej Do Zatapiania Siatki

Wysokowartościowa, wzbogacona sztucznymi żywicami, fabrycznie mieszana zaprawa klejowa, przeznaczona do wykonywania warstwy zbrojącej w systemach dociepleń i przyklejania izolacyjnych płyt ze styropianu w tym grafitowego do typowych podłoży mineralnych (takich jak: beton, ściany murowane, tynki cementowe i cementowo-wapienne, itp.) Służy również do wypełnienia ubytków na tych powierzchniach głębokością do 6 mm.

Narożnik Aluminiowy Z Siatką

Ochronny narożnik wykonany z aluminium i włókna szklanego to produkt wykorzystywany w budownictwie do ochrony naroży ścian. Może być stosowany na zewnątrz budynków i wewnątrz. Montując narożnik do ścian, chronisz ich ostre krawędzie przed mechanicznymi uszkodzeniami oraz zapobiegasz ich niszczeniu, a tym samym unikasz dodatkowych kosztów związanych z remontem