Narożnik Aluminiowy Z Siatką

Код товара: naroznik

Ochronny narożnik wykonany z aluminium i włókna szklanego to produkt wykorzystywany w budownictwie do ochrony naroży ścian. Może być stosowany na zewnątrz budynków i wewnątrz. Montując narożnik do ścian, chronisz ich ostre krawędzie przed mechanicznymi uszkodzeniami oraz zapobiegasz ich niszczeniu, a tym samym unikasz dodatkowych kosztów związanych z remontem.

us-coat building png8

Dane techniczne:

 

OpisJed. miaryParametry
Ilość sztuk w opakowaniu
szt. 25
Długość listwy
cm 300
Szerokość listwy aluminiowej na stronę mm 22
Szarość siatki na stronę mm 70

itb

Podtynkowa Siatka Zbrojeniowa

Siatka podtynkowa z włókna szklanego stosowana jest w systemach ociepleń budynków. Produkt posiada szerokie zastosowanie i nadaje się do zbrojenia wypraw elewacyjnych w każdego typu budynkach, niezależnie od ich przeznaczenia czy wysokości. Siatka zwiększa wytrzymałość na rozciąganie warstwy masy klejowo-szpachlowej, która jest nakładana pod tynkiem

US70 US-Klej Do Styropianu

Wysokiej jakości zaprawa do mocowania płyt styropianowych na podłożach mineralnych (np. beton, cegła, ceramika poryzowana, bloczki z betonu komórkowego, cegła silikatowa) jest szarą, wysokowartościową, wzbogaconą sztucznymi żywicami, fabrycznie mieszaną zaprawą klejową używaną w metodzie lekkiej mokrej. Służy również do wypełnienia ubytków na tych powierzchniach głębokością do 6 mm.

US75 US-Klej Do Zatapiania Siatki

Wysokowartościowa, wzbogacona sztucznymi żywicami, fabrycznie mieszana zaprawa klejowa, przeznaczona do wykonywania warstwy zbrojącej w systemach dociepleń i przyklejania izolacyjnych płyt ze styropianu w tym grafitowego do typowych podłoży mineralnych (takich jak: beton, ściany murowane, tynki cementowe i cementowo-wapienne, itp.) Służy również do wypełnienia ubytków na tych powierzchniach głębokością do 6 mm.