US-Grunt Podtynkowy US81

Grunt na bazie wysokiej jakości dyspersji akrylowej do stosowania na zewnątrz i wewnątrz budynków. Wydłuża czas pracy tynku i ułatwia jego zacieranie. Zmniejsza możliwość wychodzenia wykwitów z podłoża. Zwiększa przyczepność nakładanych tynków. Barwiony w 215 kolorach z wzornika US-Facade Colors.

US-Grunt Pod Farby US82

Grunt na bazie wysokiej jakości dyspersji akrylowej do stosowania na zewnątrz i wewnątrz budynków. Zapewnia doskonałe przygotowanie podłoży mineralnych pod malowanie farbami. Zwiększa skuteczność krycia farb. Zmniejsza możliwość wychodzenia wykwitów z podłoża. Barwiony w 215 kolorach z wzornika US-Facade Colors.

US-Grunt Pod Mozaikę US83

Grunt pod mozaikę wyprodukowany zgodnie z oryginalną recepturą US-COAT na bazie akrylowej dyspersji. Idealnie przygotowuje powierzchnię do nakładania na nią tynków dekoracyjnych, w tym tynków mozaikowych. Stosowany na wewnętrzne i zewnętrzne ściany budynków.

US-Grunt Uniwersalny US86

Szybkoschnący, skoncentrowany grunt na bazie dyspersji akrylowej o wysokiej zdolności obniżania i wyrównywania chłonności podłoży budowlanych. Idealne wzmocnienie starych podłoży przed malowaniem, kładzeniem tapet, klejeniem płytek i izolacji termicznych, nanoszeniem tynków i gładzi, wylewaniem posadzek cementowych i anhydrytowych. Skutecznie obniża i wyrównuje chłonność podłoży budowlanych.

US-Grunt Głęboko Penetrujący US87

Szybkoschnący grunt na bazie drobnocząsteczkowej dyspersji akrylowej o wysokiej zdolności wnikania w podłoża mineralne i stare powłoki budowlane. Idealne wzmocnienie starych podłoży przed malowaniem, kładzeniem tapet, klejeniem płytek i izolacji termicznych, nanoszeniem tynków i gładzi, wylewaniem posadzek cementowych i anhydrytowych. Skutecznie obniża i wyrównuje chłonność podłoży budowlanych.

grunt COAT | Produkujemy materiały elewacyjne

DLACZEGO NALEŻY UŻYĆ POD TYNKI GRUNTU US81?

  • zmniejsza wchłanianie wody wydłużając czas fakturowania nałożonego tynku;
  • zapobiega nierównomiernej kolorystyce elewacji w przypadku niedokładnego nałożenia lub zatarcia tynku - grunt jest barwiony w kolorze tynku;
  • uszorstnia powierzchnię zapewniając wysoką przyczepność tynku do podłoża oraz umożliwiając wygodniejsze i wydajniejsze nakładanie tynku dekoracyjnego na ścianę;
  • zapobiega pojawianiu się wykwitów na tynku, co zapewnia estetyczny wygląd elewacji przez wiele lat;
  • umożliwia równomierne uszorstnienie gruntowanej powierzchni, dzięki zastosowaniu specjalnych zagęstników utrzymujących piasek marmurowy przez długi czas w całej objętości gruntu.

DLACZEGO WARTO UŻYĆ GRUNT POD FARBY US82?

  • użycie gruntu pod farby jest najbardziej ekonomicznym sposobem na uzyskanie jednolitego koloru malowanej powierzchni, ponieważ grunt jest tańszy od kolorowej farby. Jest to szczególnie skuteczne przy malowaniu ścian o intensywnych kolorach, uzyskiwanych na ciemnej bazie. W tym celu pierwszą warstwę należy nałożyć barwionym gruntem w wymaganym kolorze, a następnie tak przygotowane podłoże pomalować wybraną farbą.
  • zapobiega pojawianiu się wykwitów na farbach elewacyjnych, co zapewnia estetyczny wygląd elewacji przez wiele lat;