US-Farba Podkładową Do Metalowych Pokryć Dachowych US41

US41 US-ROOF PRIMER jest podkładową, półmatową farbą do renowacyjnego malowania metalowych pokryć dachowych z blachy ocynkowanej, powlekanej, alucynkowej, blach z tytanowych, aluminiowych i miedzianych, w tym także płyt warstwowych. Doskonale nadaje się do dachów z blachy falistej, trapezowej, blachodachówki jak i dachów z blachy płaskiej wykonanych na zakładkę.

US-Farbą Do Metalowych Pokryć Dachowych US42

US42 US-ROOF COATING jest wierzchnią, półmatową farbą do renowacyjnego malowania metalowych pokryć dachowych z blachy ocynkowanej, powlekanej, alucynkowej, blach z tytanowych, aluminiowych i miedzianych, w tym także płyt warstwowych. Doskonale nadaje się do dachów z blachy falistej, trapezowej, blachodachówki jak i dachów z blachy płaskiej wykonanych na zakładkę.

US-Farba Termoaktywna Do Metalowych Pokryć Dachowych US43

US43 US-ROOF THERMO-PLUS jest nowoczesną, funkcyjną, półmatową powłoką do renowacyjnego malowania metalowych pokryć dachowych z technologią ograniczającą nagrzewanie i utratę ciepła. Dzięki zastosowaniu rozwiniętej technologii pigmentowania powłoka US43 US-ROOF THERMO PLUS redukuje nagrzewanie powierzchni nawet o 13-18 stopni Celsjusza. Zmniejsza to naprężania związane z cyklicznym nagrzewaniem i stygnięciem powłoki jak i całego poszycia, co znacznie przedłuża jego trwałość. Obniżenie temperatury powierzchni dachu pozytywnie wpływa także na komfort cieplny w pomieszczeniach użytkowych na poddaszu. Dzięki zastosowaniu odpowiedniej technologii ograniczona jest także ucieczka ciepła z wnętrza budynku co przekłada się na zmniejszenie kosztów ogrzewania.

US-Clean S Środek Do Czysczenia I Odtłuszczania US49

US49 US-CLEAN S jest aktywnym, wodorozcieńczalnym i biodegradowalnym preparatem do czyszczenia i odtłuszczania pokryć dachowych ceramicznych, bitumicznych, betonowych i blaszanych oraz i innych elementów z blachy, także pokrytych powłokami lakierniczymi, przed nakładaniem powłok renowacyjnych. Dostarczany w postaci ekonomicznego koncentratu do wymieszania z wodą lub bezpośredniego użycia z aplikatorem przepływowym.

US-RUST CAT Konwerter RDZY US48

US48 US-RUST CAT jest wodną, aktywną mieszaniną środków wiążących, zwilżających, powierzchniowo czynnych, przyspieszaczy reakcji i specjalnie dobranych katalizatorów, który penetruje rdzę, reaguje z nią i w wyniku reakcji chemicznej przekształca tlenek żelaza na stabilny, nierozpuszczalny, związek organiczny metalu tworząc jednocześnie odporną i bardzo dobrze przylegającą powłokę zabezpieczającą.