Styropian grafitowy EPS 033 GRAFIT-STYR

GRAFIT-STYR EPS 033 to styropian grafitowy do stosowania na ścianach zewnętrznych, fasadach oraz w miejscach, w których wymagana jest redukcja grubości izolacji. Cząstki grafitu poprawiają zdolność termoizolacyjną powodując przy tym mniejsze zużycie energii. Styropian fasadowy grafitowy to propozycja dla nowoczesnych domów pasywnych i energooszczędnych.

Styropian grafitowy EPS S 031 GRAFIT-GOLD

Styropian grafitowy GRAFIT-GOLD EPS S 031 idealny do stosowania na ścianach zewnętrznych oraz w miejscach, w których wymagana jest redukcja grubości izolacji. Z uwagi na zastosowanie specjalnego surowca z dodatkiem grafitu płyty posiadają znacząco lepsze właściwości izolacyjne niż inne produkty o tym samym przeznaczeniu. Doskonale nadaje się jako izolacja termiczna w domach pasywnych i energooszczędnych. Grafit Gold® jest produktem o szerokim i uniwersalnym zastosowaniu. Zalecany jest w miejscach gdzie dobrym rozwiązaniem będzie redukcja grubości izolacji np. okna, balkony.

Styropian Fasadowy EPS S 045 FASADA-STYR Standard

Styropian elewacyjny EPS S 045 do ocieplania budynków, domów i garaży. Izolacja termiczna przegród poziomych oraz pionowych, ścian zewnętrznych w bezspoinowych systemach ociepleń, ścian zewnętrznych w metodzie lekkiej-suchej, murowanych ścian trójwarstwowych, jak również dachów krokwiowych i stropodachów wentylowych. Gwarantuje podstawową jakość ocieplenia przy atrakcyjnej cenie.

Styropian fasadowy EPS S 042 FASADA-STYR Premium

Styropian fasadowy EPS S 042 do ocieplania budynków i domów. Świetny w zastosowaniu dla wszelkiego rodzaju ścian zewnętrznych, działowych, trójwarstwowych. Izolacja termiczna ścian w zewnętrznych zespolonych systemach ocieplenia, ścian z okładziną, o konstrukcji szkieletowej oraz w konstrukcjach wewnętrznych ścianek działowych, jak również, dla niektórych rodzajów dachów np. krokwiowych.

Styropian Fasadowy EPS S 040 Fasada STYR Komfort

Styropian elewacyjny EPS S 040 FASADA STYR KOMFORT zaleca się stosować w budownictwie jako izolację termiczną powierzchni ścian szkieletowych, ścian zewnętrznych wykonywanych metodą lekko-suchą, w murowanych ścianach trójwarstwowych, dla szkieletowych ścian działowych oraz izolacji cieplnej nadproży i ościeży okiennych, oraz dopuszcza się stosowanie EPS S 040 jako styropianu na dach.

Styropian Fasadowy I Podłogowy - EPS 70 040

Styropian EPS 70 040 zalecany do użycia na ściany zewnętrzne, ściany zewnętrzne w metodzie lekkiej-suchej, murowane ściany trójwarstwowe, szkieletowe ściany działowe. Produkt można też stosować jako styropian podłogowy, izolację termiczną podłóg w miejscach obciążeń mechanicznych, a także dachów krokwiowych.

Styropian fasadowy i podłogowy - EPS 70 038

Styropian EPS 70 038 zalecany do użycia na ściany zewnętrzne, ściany zewnętrzne w metodzie lekkiej-suchej, murowane ściany trójwarstwowe, szkieletowe ściany działowe. Produkt można też zastosować jako styropian podłogowy, izolację termiczną podłóg w miejscach obciążeń mechanicznych, a także dachów krokwiowych i stropodachów.