US-Grunt Głęboko Penetrujący US87

Код товара: us87

 

 

 
ikony_us coat_Szarosci_PL-18
ikony_us coat_Szarosci_PL-19
ikony_us coat_Szarosci_PL-21
ikony_us coat_Szarosci_PL-23
ikony_us coat_Szarosci_PL-25

US87 grunt głęboko penetrujący US-COAT | Produkujemy materiały elewacyjne: tynki, grunty

O produkcie:

Szybkoschnący grunt

na bazie drobnoczą steczkowej dyspersji akrylowej o wysokiej zdolności wnikania w podłoża mineralne i stare powłoki budowlane.

Idealne wzmocnienie starych podłoży przed malowaniem, kładzeniem tapet, klejeniem płytek i izolacji termicznych, nanoszeniem tynków i gładzi, wylewaniem posadzek cementowych i anhydrytowych. Skutecznie obniża i wyrównuje chłonność podłoży budowlanych.


Zastosowanie:

• Na zewnątrz i wewnątrz.
• Jako warstwa wzmacniająca i obniżająca chłonność podłoży pod farby dyspersyjne, tapety, tynki i gładzie, kleje budowlane, podkłady i posadzki.
• Można nakładać na: beton, tynki tradycyjne, powierzchnie mineralne, mury, płyty g-k i drewnopochodne, stare powłoki malarskie.

Skład:

• wodno-dyspersyjna;
• na bazie drobnocząsteczkowej dyspersji akrylowej;

Unikalne cechy:

• znakomicie wyrównuje nierównomierną chłonność podłoży mineralnych oraz zmniejsza chłonność podłoży porowatych wymalowanych wcześniej ścian i elewacji;
• skutecznie wzmacnia podłoże, które jest przeznaczone pod tapetowanie, czy kładzenie płytek ceramicznych;
• chroni podłoże przed szkodliwym działaniem wilgoci;
• zwiększa przyczepność do powierzchni;
• gruntowanie podłoży chłonnych porowatych (betonu, gazobetonu, płyt cementowych, gipsowych i płyt g-k, tynków gipsowych, cementowych i cementowo-wapiennych);
• podkład pod farby, tynki, tapety, jastrychy, posadzki wyrównujące i samopoziomujące, szpachlówki, kleje, płytki ceramiczne, wyprawy akrylowe i mineralne;
• powłoka ochronna dla wylewek, ułatwia konserwację i zapobiega osadzaniu się kurzu.


Dane techniczne:

 

OpisJed. miaryParametry
Waga produktu
litr 5
Zużycie
l/m2 od 0,1 do 0,5
w zależności od chłonności, porowatości podłoża i techniki nakładania
Ciężar właściwy kg/dm3 około 1
Temperatura stosowania od +5 do +25
Czas schnięcia
godz. ok. 2 godz. w zależności od nasiąkliwości podłoża i warunków termiczno- wilgotnościowych
Okres ważności miesiący 12

 

us-coat building png8

US-Grunt Pod Farby US82

Grunt na bazie wysokiej jakości dyspersji akrylowej do stosowania na zewnątrz i wewnątrz budynków. Zapewnia doskonałe przygotowanie podłoży mineralnych pod malowanie farbami. Zwiększa skuteczność krycia farb. Zmniejsza możliwość wychodzenia wykwitów z podłoża. Barwiony w 215 kolorach z wzornika US-Facade Colors.

US-Farba Elewacyjna US31

Farba elewacyjna na bazie dyspersji akrylowej do wykonywania gładkich, matowych powłok na zewnątrz budynków. Idealne wykończenie powierzchni betonowych, tynków cementowych, tynków cienkowarstwowych mineralnych i polimerowych, murów, płyt cementowych i innych powierzchni mineralnych. Odporna na działanie warunków atmosferycznych i promieni UV. Łatwa w nakładaniu i trwała. Dostępna w 215 kolorach z wzornika US-Facade Colors. Kryje w dwóch warstwach.

US-Farba Elewacyjna Silikonowa US33

Hydrofobowa farba elewacyjna na bazie dyspersji akrylowej i dodatków silikonowych do wykonywania gładkich, matowych powłok na zewnątrz budynków. Idealne wykończenie powierzchni betonowych, tynków cementowych, tynków cienkowarstwowych mineralnych i polimerowych, murów, płyt cementowych i innych powierzchni mineralnych. Odporna na porastanie grzybów i glonów. Wyjątkowo odporna na warunki atmosferyczne i zabrudzenia oraz działanie promieni UV. Dzięki efektowi samoczyszczenia zapewnia piękny wygląd elewacji przez wiele lat. Dostępna w 215 kolorach z wzornika US-Facade Colors. Kryje w jednej – dwóch warstwach (w zależności od koloru).